Öğrenci Servisi

Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak, standartlar ve sistemler doğrultusunda hizmet sunmaktayız.

Alsertur'un amacı, geleceğimiz olan öğrencilerimizi kat edecekleri mesafeleri bir sorun olmaktan çıkararak, rahat içinde ulaşımlarını sağlamaktır. 

Bu amaç doğrultusunda, standartları yükseltmek, çocuklarımızın konforlu ve güvenli yolculuk yapmasını sağlamak için profesyonel ekibimiz ile birlikte sürekli çalışmaktayız.

Anasınıfı, İlköğretim, Lise, Üniversite, Etüt Merkezleri ve Dershanelerde öğrenci taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. 

Öğrenci taşımak dikkat ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Özellikle öğrenci servis araçlarının bakımı ve temizliği işimizin en önemli bölümüdür. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte ettirilmekte, periyodik bakımları ise kesinlikle aksatılmamaktadır. Ayrıca servis araç şoförlerimizin, firmamız bünyesinde hizmet verebilmesi için gerekli birinci şartımız deneyimli olmalarıdır.

* En az 5 yıllık ehliyet sahibi olma şartı,
* 5 yıl süresince düzenli olarak araç kullanmış olmaları,
* Adli sicil kaydının öğrenci taşımacılığı yapmasına engel olmaması,
* Herhangi bir sağlık sorununun olmaması şartları en çok dikkat ettiğimiz hususlardan sadece birkaçıdır.

Araçlarımız,Arvento araç takip sistemi ile sürekli kotrolümüz altıdadır. Avrupa Birliği standartlarına uyumlu olarak, en son teknolojiye göre üretilmiş 3 noktadan bağlantılı emniyet kemerli koltuklarla artık çocuklar mutlu, anne-babalar ve öğretmenlerin içi rahat…Siz de en değerli varlıklarınızı işin uzmanına teslim edin, rahat edin…